Cancel Preloader

Web Sitemiz Yayında

Bir süredir üzerine çalıştığımız RPA Turkey projemizi bugün itibariyle yayına almış bulunuyoruz. Bir çok eksiği olduğunun farkındayız. Yapmaya çalıştığımız platformu aslında belki de hiçbir zaman tam anlamıyla tamamlayamayacağız. Fakat bir yerden başlamak gerekiyordu. Bizde elimizden geldiğince hızla içeriklerimizi oluşturarak teknoloji severlerin hizmetine sunmamız gerektiğini düşünerek çalışmalarımızı olabildiğince hızlandırmaya karar verdik.

RPA Turkey Nedir?

Projemizi anlatmaya başladığımız insanlardan aldığımız ilk soru buydu. RPA Turkey, teknoloji üzerine içeriklere erişebileceğiniz bir bilgi paylaşım platformudur. İçerikler her hangi bir şirket ya da markaya ait ürün ya da hizmetler ile sınırlı değildir. Elimizden geldiğince dünya’da ve ülkemizde özellikle RPA, Yapay Zeka, Ar-Ge & İnovasyon konularında yapılan çalışmaları ve gelişmeleri paylaşmaya çalışacağız.

Biz Kimiz?

Özünde biz ülkemizi teknolojik gelişimlere yön veren, inovatif bir zihin topluluğunun oluşmasına katkı sağlamak isteyen bir ekibiz. Bu ekip içerisindeki insanların dolaylı olarak yazmaya, paylaşmaya çalıştığımız içerikler hakkında çalışmaları var. Bu çalışmalarımızı kendi şirketlerimizde yönetiyoruz. Bu websitesinin görsel çalışmalarını MAESTRO Ajans sağlamaktadır. Yazılım ve SEO kısmında geliştirmelerini ise NAM Grup üstlenmektedir.

Aklınıza takılan her türlü soru ve görüşleriniz için iletisim@rpaturkey.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Benzer Yazılar