Cancel Preloader

Be Informed

İncelediğimiz diğer şirketlerin aksine Be Informed doğrudan RPA üzerine çalışıyor. Şirket merkezi Hollanda. Ayrıca Amerika ve İngiltere ofisleride var. Kendileri için kullandıkları tabir ise bence çok başarılı: “Dijital Dönüşüm Ofisi”. 2006 yılından bu yana otomasyon ve yazılım alanlarında çalışan Be Informed uzun süredir RPA ile uğraşıyor.

CEO’ları René Louter. Onun dışında ekipte yirmi dokuz kişilik bir mürettebat bulunuyor. P&G, Axa Sigorta gibi Türkiye’de faaliyet gösteren kurumları da kapsayan bir müşteri portföyüne sahipler.

Be Informed Çözümleri

Dynamic Case Management

Her benzersiz senaryo özelinde, ideal olarak istenen sonuçlara en verimli şekilde ulaşmak için benzersiz bir süreç rotası gerektirir. Geleneksel vaka yönetimi sistemleri, vakaya özgü ihtiyaçlara veya kurallara istisnalara yer bırakmadan bir “sabit” süreci takip eder. Bu daha yüksek maliyetlere, memnuniyetsiz müşterilere ve hayal kırıklığına uğramış çalışanlara yol açar. Bu sorunların çözümü de; DCM olarak değerlendirdikleri Dinamik Vaka Yönetimi.

Intelligent Customer Journeys

Akıllı bir otomasyon platformu olarak Bilgilenin, kuruluşların akıllı dijital müşteri yolculukları ve sorunsuz müşteri deneyimleri oluşturmasına olanak tanır. Fırsatlar yaratıp, verimliliği artırıp, satışları artırıp ve kullanıcılarınızın seveceği son derece kişiselleştirilmiş müşteri yolculukları sunuyorlar.

End-To-End Compliance

Özünde Uçtan Uca uyumluluk ilkesiyle, şirket içerisinde kullanılan BT programı her ne ise bizim robotik otomasyonumuzu entegre edebilirsiniz diyorlar. Kuruluşlara tüm uyumluluk sorunlarının üstesinden gelmek için özel bir çözüm sunuyorlar.

Orchestration

Orkestrasyon, RPA’nın en keyifli kısımlarından birisidir. Hemen her RPA sağlayıcısının hizmet parametrelerinden de biridir. Robotları, süreçleri bir birine bağlayıp, karmaşık kurguların çözüldüğü yer işte burasıdır. Süreç ve otomasyon yönetimi bu alanda gerçekleştirilmektedir.

Be Informed Fiyatları

Be Informed tamamen müşteri ve vaka odaklı çalışıyor. Bu da demek oluyor ki, işe göre fiyat veriyorlar. Bu RPA sektöründe iki genel yaklaşımdan bir tanesi.

Be Informed Kaynakları

Kendilerine ait kaynakları paylaşmada, eğitim süreçlerinde biraz ketumlar. Paylaşmaya uygun gördükleri içerikleri için kullandıkları bir BLOG’ları var. Bunun haricinde bir eğitim modülüne rastlamadım.

Benzer Yazılar