Cancel Preloader

automation aynwhere

Automation Anywhere

Automation Anywhere şirketi; “insanları sıradan, tekrarlayan görevlerden kurtarmaya çalışmak, onlara daha üst düzey iş zorluklarını çözmek ve bilgi çalışması yapmak için akıllarını ve yaratıcılıklarını kullanmaları için daha fazla zaman tanımak” vizyonu ile kurulmuş.

Şirket merkezi Kaliforniya, Amerika’da bulunuyor. Bunun yanı sıra Hindistan, Çin, Avusturalya, Almanya, Birleşik Arap Emirlikleri, İngiltere, Fransa, Kore, Singapur, Tayvan, Japonya ve İsviçre gibi bir çok ülkede ofisleri bulunuyor. Şirketin yönetim kurulu başkanı ve CEO’su Mihir Shukla.

Forrester Wave’in RPA 2019 ve 2020 Lideri, IDP Matrix 2020 ve RPA Matrix 2019’da Lider ve Yıldız Performans, RPA 2019 için Gartner Magic Quadrant’ta Lider, HFS İlk 10 RPA Yazılım Ürünleri 2020’de 1 Numara, Ovum Karar Matrisinde Bir Lider: RPA Platformları 2018-2019, HSA Infosource 2019-2020 RPA Segmenti Yakalama Pazar Matrisinde 1 Numara gibi bir çok ödül almışlar.

16 kişilik bir liderlik takımı kurmuşlar. Bu takımın içerisinde: teknoloji, finans, insan kaynakları, kurumsal gelişim gibi bir çok konuda uzmanlar yer alıyor. Ayrıca 9 kişilik bir bağımsız yönetim kurulu üyeleri ve gözlemci takımı da bulunmakta.

Automation Anywhere Ürünleri

AARI

AARI, Atuomation Anywhere’in dijital asistan adını koyduğu ürünü. AARI, tüm çalışanlara platformlar, uygulamalar ve cihazlar arasında RPA’ya kolay erişim sağlayarak iş gücünüz genelinde otomasyonu ölçeklendirmenize yardımcı oluyor.

IQ Bot

IQ Bot, iş belgelerinden ve e-postalardan bilgileri otomatik olarak sınıflandırmak, ayıklamak ve doğrulamak için RPA’nın gücünü Bilgisayarla Görme, Doğal Dil İşleme (NLP), bulanık mantık ve makine öğrenimi (ML) gibi yapay zeka teknolojileriyle birleştirir.

Discovery Bot

Automation Anywhere Discovery Bot, önde gelen akıllı otomasyon platformunda yerel olarak yerleşik olarak bulunan tek süreç keşif çözümüdür. Kullanıcı etkinliklerini kaydederek, iş süreçlerini keşfederek, en yüksek iş etkisine sahip otomasyon fırsatlarını belirlemeye yardımcı olarak ve bunları otomatikleştirmek için botlar oluşturarak kuruluş genelinde otomasyonu hızlandırır ve ölçeklendirir. Hepsi tek bir platformda.

Görev madenciliği olarak da adlandırılan otomatik süreç keşfi, kurumsal çözümler (ERP, CRM, BPM, ECM, vb.), Kişisel verimlilik uygulamaları (Microsoft Excel, Outlook, vb.) Dahil olmak üzere çeşitli sistemlerle kullanıcı etkileşimlerini kaydederek iş süreçlerini ortaya çıkarmak için kullanılan bir tekniktir. .) ve terminal ve sanal ortamlar. Kurumsal çözümler tarafından oluşturulan olay günlüklerinden verileri kullanarak süreçleri yeniden yapılandıran süreç madenciliğinin aksine, süreç keşfi herhangi bir uygulama ile kullanıcı etkileşimlerini yakalar. RPA fırsatlarını belirlemek ve botların otomatik olarak oluşturulması için fare hareketleri, tıklamalar vb. Gerekli verileri kaydeder.

Bot Insight

Büyük Veri bölgeyle birlikte gelir. Dijital iş gücünüz, yalnızca ne yaptığı hakkında değil, aynı zamanda yol boyunca karşılaştıklarıyla ilgili eksiksiz bilgileri geri getiriyor. Her şey kaydedilir ve her an kuruluş tarafından görülebilir. Ama bütün bunlar ne anlama geliyor? En gelişmiş RPA analitiği, neyin anlamlı olduğunu ortaya çıkarır ve sırada ne olduğunu tahmin eder.

Bot Store

Bot mağazası önceden oluşturulmuş, çalışmaya hazır, dijital iş gücü sunar. Otomasyon yolculuğunuzu dünyanın en büyük RPA pazarı olan Automation Anywhere’in Bot Mağazası ile hızlandırın. İnanılmaz bir önceden oluşturulmuş akıllı otomasyon çözümleri yelpazesiyle değer elde etme sürenizi kısaltın.


Automation Anywhere Fiyatları

Bu ürünlerin dışında birde ücretsiz olarak erişim sağlayabileceğiniz Topluluk Sürümü bulunmakta. Bazı ücretsiz eğitimleri ile RPA’ya giriş yapabilir ya da 50$’lık bir RPA Profesyoneli sertifikasyon programına kayıt yaptırabilirsiniz. Daha da ileri gitmek isteyenler için Master RPA sertifikasyonu programının fiyatı 100$.

Ürün fiyatlarına geldiğimizde; küçük işletmeler için oluşturdukları paket fiyatı aylık 750$ gibi bir fiyatla karşılaşıyoruz. Bu rakama bir kullanıcı için beş robota kadar tanımlama yapılabiliyor. Daha büyük işletmeler için geliştirilecek daha kompleks otomasyonlar için özel fiyat çalışması yapıyorlar.

Automation Anywhere Kaynakları

Ürün ve hizmetler hakkında daha fazla bilgi almak, kurulum-tasarım gibi alanlarda paylaşılan kaynaklara erişmek için Automation Anywhere Library yi kullanabilirsiniz. Ayrıca liderlerin, geliştiricilerin ürettiği içeriklere Automation Anywhere Blog‘dan erişebilirsiniz.

Benzer Yazılar