Cancel Preloader

Antworks

RPA ve Yapay Zeka alanında çalışan Antworks sektörün en önemli ve yaygın çalışma ağına sahip kurumlarından bir tanesi. Yapay zekanın gücünü etik bir şekilde ortaya koyarak iş ortaklarına sınırsız bir çözüm ağı oluşturma misyonu ile ticari faaliyetlerine devam ediyorlar. 

Şirket 2015 yılında Singapur’da kurulmuş ve kısa zamanda dünyanın bir çok ülkesine yayılmış. Amerika, İngiltere, Malezya, İran, Hindistan gibi bir çok ülkede ofisleri bulunuyor. Ashees Mehra ve Govind Sandu ortaklığı ile kurulan şirketin on dört kişilik bir liderlik takımı var. 

CODiE Award 2020, HFS Top 10 Robotic Process Automation (RPA) Software Products 2020, 2019 Innovator of the Year, AntWorks Recognised as a 451 Firestarter, Frost & Sullivan’s Technology Innovation Award gibi bir çok ödülü almaya hak kazanan Antworks başarılı çalışmalarına devam ediyorlar. 

AntWorks Ürünleri

AntStein Square

ANTstein, Fraktal bilim ve otomasyon teknolojisinin en ileri noktasında faaliyet göstermektedir. Kombine dijital ve insan işgücünün avantajlarından yararlanmak isteyen işletmeler için Robotik Süreç Otomasyonunu bir sonraki seviyeye taşıyan güçlü veri alımı ve süreç otomasyonu geliştirilmiş.

Accounts Payable As A Service

Zahmetsiz Abonelik Tabanlı Fatura İşleme olarak Türkçeleştirebiliriz. Sürekli olarak fatura girişleriniz ve bunlara bağlı olarak kullandığınız bir ödeme sisteminiz varsa bu konuda karşılaştığınız hataları sıfıra indirebilecek bir sistem.

Auto Indexer

Şirketin yapay zeka destekli çözümü. Her türlü bilgiyi doğrudan işlemek için belgelerin tanımlanmasını, sınıflandırılmasını ve indekslenmesini otomatikleştirir. Toplanan büyük miktarda yapılandırılmamış veriyi düzenlemek ve deşifre eder. Otomatik Dizin Oluşturucu, belgelerinizi düzenli ve kullanılabilir hale getirerek yolculuğunuzu hızlandırır.

Cognitive Machine Reading (CMR)

Türkçesine baktığımızda kavram Bilişsel Makine Okuma olarak değerlendirilebilir. Günümüzde ve özellikle de RPA alanında yoğun bir şekilde kullanılan OCR teknolojisinin AntWorks tarafından geliştirilmiş bir üst versiyonudur.

Image Enhancer

Dijitalleştirmek istediğiniz verileri görüntü iyileştirici sayesinde daha efektif kullanılabilir bir hale getirebilirsiniz. ANTstein’ın Görüntü İyileştiricisi, dijital dönüşüm için doğruluğu ve verimi artırmak için herhangi bir görüntü belgesinin kalitesini otomatik olarak inceler, algılar, otomatik olarak düzeltir ve iyileştirir.

Process Discovery

AntWorks, yüksek değerli otomasyon fırsatlarını belirlemenize, kullanıcı üretkenliği açıklarını analiz etmenize ve iş verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için her süreci optimize etmenize yardımcı oluyor. Böylece süreç akışları ve süreçlerin operasyonel ölçütleri hakkında bilgi ve anlayış eksikliği, otomasyon arızalarını giderebilirsiniz.

QueenBOT RPA

Queen Bot, AntStein Square bileşenidir. Yapay zeka teknolojisiyle RPA deneyimizin kalitesini yükseltmek, verimliliği arttırmak için tasarlanmış özel bir sistemdir. 60 gün boyunca ücretsiz deneyebileceğiniz ürün hakkında bir demo videosunu da paylaşıyoruz.

AntWorks Fiyatları

Antworks ürünler hakkında bir fiyat listesi belirlememekle birlikte bir çok ürünün ücretsiz deneme sürümünü web sitesi üzerinden doldurabileceğiniz bir formla beraber kullanımınıza açıyor. 

AntWorks Kaynakları

AntWorks’un sağladığı ürün ve hizmetler hakkında daha fazla bilgi almak, kurulum-tasarım gibi alanlarda paylaşılan kaynaklara erişmek için Learning Hub’ u kullanabilirsiniz. Ayrıca diğer içerikler için Content Hub’a da bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz. 

Benzer Yazılar